Wczytuję dane...
O sklepie

BUDO SPORT dalekowschodnie sporty walki, to sklep stacjonarny i internetowy powstały w 1989 roku ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami i artykułami do uprawiania sztuk i sportów walki.
Kupisz u nas: ochraniacze, broń, miecze , przyrządy do rozciągania, nunchaku, kije jo i bo, maty treningowe, rękawice, worki, manekiny, tarcze, łapy, gruszki, ubiory do karate, judo, aikido, jujitsu, taekwondo, Krav Maga, MMA, kung-fu, capoeira i innych sztuk walki.

Posiadamy także szeroki asortyment książek i materiałów szkoleniowych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych uczniów.

Oferowane przez nas towary to sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt zarówno krajowych producentów jak i uznanych światowych marek.
Od lat współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie np. Bushi, Sport Masters, Green Hill, Dragon Sports, Shogun, Maturo, Adidas, Hokkaido, Daniken, Manto, Kwon, Polsport, Allright i inne.
Stale poszerzamy naszą ofertę dopasowując ją do potrzeb klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie ul. Bracka 18. Zobacz na mapie

Jeśli nie wiesz jakiego sprzętu potrzebujesz lub masz problem z wyborem zadzwoń. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze.

Andrzej Derehajło - 605 403831 andrzej@budo-sport.com.pl

Tadeusz Derehajło - 607 086316 tadeusz@budo-sport.com.pl


Zapraszamy do współpracy ,wszystkie dane kontaktowe znajdziesz tu : kontakt do sklepu

Uwaga : asortyment prezentowany w sklepie internetowym nie jest stanem magazynowym .Oferowany czas dostawy dotyczy art. zgromadzonych w magazynie ,w niektórych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć o czym poinformujemy mailem.

Płatność w sklepie stacjonarnym gotówką lub kartą

Wejście do sklepu; brama budynku nr 18
w podwórze po prawej stronie schodami w dół

UWAGA; Znak słowny, słowno-graficzny i znak towarowy budo sport są chronione w Urzędzie Patentowym RP. Używanie jakiejkolwiek domeny ze znakiem budo sport jest niezgodne z Ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i Ustawą Prawo własności przemysłowej.