Wczytuję dane...
O sklepie

BUDO SPORT dalekowschodnie sporty walki

Budo-Sport na ul.Brackiej 18 w Warszawie to jeden z najdłużej działających sklepów dla pasjonatów sportów i sztuk walki w Polsce, działa nieprzerwanie od 1989 roku,

Możecie tu kupić sprzęt do treningu ,ubiory oraz niezwykle ciekawe publikacje.
Prowadzący sklep Andrzej i Tadeusz (karateka z ponad 30-letnim doświadczeniem) oferują profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze . Sklep internetowy dostępny pod adresem www.budosport.pl, 

znajdziecie nas także na https://www.facebook.com/sklepbudosport/.
Kupicie  u nas min. : ochraniacze, broń, miecze , przyrządy do rozciągania, nunchaku, kije jo i bo, maty treningowe, rękawice bokserski i treningowe, worki bokserskie, manekiny, tarcze, łapy, gruszki, ubiory do karate, judo, aikido, jujitsu, taekwondo, Krav Maga, MMA, kung-fu, capoeira i innych sztuk walki.

Posiadamy także szeroki asortyment książek i materiałów szkoleniowych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych uczniów.

Oferowane przez nas towary to sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt zarówno krajowych producentów jak i uznanych światowych marek.
Od lat współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie
Stale poszerzamy naszą ofertę dopasowując ją do potrzeb klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie ul. Bracka 18. Zobacz na mapie

Jeśli nie wiesz jakiego sprzętu potrzebujesz lub masz problem z wyborem zadzwoń, chętnie doradzimy

Andrzej Derehajło - 605 403831 andrzej@budosport.pl

Tadeusz Derehajło - 607 086316 tadeusz@budosport.pl


Zapraszamy do współpracy ,wszystkie dane kontaktowe znajdziesz tu : kontakt do sklepu

Uwaga : asortyment prezentowany w sklepie internetowym nie jest stanem magazynowym .Oferowany czas dostawy dotyczy art. zgromadzonych w magazynie ,w niektórych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć o czym poinformujemy mailem.

Płatność w sklepie stacjonarnym gotówką lub kartą

Wejście do sklepu; brama budynku nr 18
w podwórze po prawej stronie schodami w dół

UWAGA; Znak słowny, słowno-graficzny i znak towarowy budo sport są chronione w Urzędzie Patentowym RP. Używanie jakiejkolwiek domeny ze znakiem budo sport jest niezgodne z Ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i Ustawą Prawo własności przemysłowej.