Wczytuję dane...
Model: OS1628-1
Realizacja zamówienia: 4 dni

Odświeżacz do sprzętu sportowego DRYER MASTERS DM-SZT sprzedawany jako sztuka przeznaczony jest do sprzętu takiego jak kaski bokserskie, torby sportowe oraz każdy inny pojedyńczy sprzęt. 
Prosty i wygodny w użytkowaniu - wystarczy włożyć woreczek do środka sprzętu po każdym treningu i pozostawić aż wchłonie wilgoć. Usunięcie wilgoci ze sprzętu zapobiegnie powstawaniu bakterii, które powodują przykry zapach. Po użyciu woreczek należy wysuszyć na słońcu czy na kaloryferze.

Nadruk na produkcie wykonany jest metodą sublimacji specjalnymi tuszami akrylowymi, które są przyjane dla środowiska. Zadruk jest bardzo trwały i odporny na ścieranie i wpływ promieni UV, dzięki czemu suszenie na słońcu czy kaloryferze jest całkowicie bezpieczne. 

Woreczki DRYER MASTER uszytę są z dwóch rodzajów dzianin:
- super chłonnej warstwy spodniej wykonanej z fizeliny, która charateryzuje się dużą wytrzymałością włókien. Jest ona całkowicie odporna na zaciągnięcia oraz mechacenie. Ponadto jest w pełni bezpieczna zarówno dla użytkownika, jak i środowiska. Dzianina ta jest bezwonna i pozbawiona toksyn;
- wysokiej jakości warstwy wierzchniej wykonanej z dzianiny poliestrowej MEMORY, tzw. "inteligentnego materiału". Jest on całkowicie odporny na wszelkiego rodzaju zagięcia i uszkodzenia mechaniczne.  Posiada właściwości paraprzepuszczalne w obydwie strony co sprawia, że nasz dryer po wchłonięciu wilgoci oddaje ją potem na zewnątrz, dzięki czemu produkt nadaje się do wielokrotnego użyku.

Wkład DRYERA to naturalny żwirek krzemionkowy SiO2, który posiada właściwości chłoniące wilgoć oraz wysoką zdolność pochłaniania zapachów. Jest to produkt naturalny, antybakteryjny, nietoksyczny, bezwonny oraz co najważniejsze przyjazny środowisku.

Wymiary jednej sztuki pochłaniacza: 16 cm x 13 cm.

Produkt wyprodukowany w Polsce!

Sprzedawany jako sztuka!