Wczytuję dane...
Model: UTK1026

UWAGA : Karategi będą ponownie w sprzedaży najprawdopodobniej pod koniec października

W porównaniu z Mugen Orange Label, MUGEN BLACK jest nieco cięższy, wykonany z 100% bawełny 12 oz.

Śnieżnobiałe szczotkowane płótno, sprawia że jest idealnym strojem dla najlepszych zawodników, którzy szukają zwinności i maksymalnego komfortu. Jest to również bardzo popularny mundur wśród najlepszych europejskich bojowników rywalizujących w kata i kumite. Ten uniform jest porównywalny do japońskiego stroju Toyo Karate, którego cięcia są wykonane z krótszych rękawów, dłuższej bluzy i krótszych spodni, dzięki czemu nie potrzeba już żadnych przeróbek krawieckich.

Wysokiej jakości przędze KI są wykorzystywane do szwów wzmacniających na bluzach i spodniach, zapewniają wytrzymałość i trwałość. Bardzo wygodna, oddychająca tkanina. Przestronny, luźny krój zapewnia płynniejszy ruch. Idealny mundur karate dla zaawansowanych praktyków i najlepszych konkurentów. Ta karatega jest również używana przez wiele stylów z Okinawy obejmujących Shotokan, Shitoryu, Gojuryu i Wadoryu.

To kimono nie posiada pasa w komplecie. Pas moźna dokupić tu https://budosport.pl/p/45/1903/czarny-pas-ki-high-quality-black-belt-1-3-4-quot--pasy-ubiory.html

Ze względu na niewielki import mogą wystąpić okresowe braki rozmiarów