Wczytuję dane...
Model: KI2354
Realizacja zamówienia: 3 dni

Ponownie w sprzedaży Poradnik metodyczno-szkoleniowy Samoobrona i Techniki Interwencyjne autorstwa Jan Dobrzyjałowski. Po 30 latach z wielką satysfakcją wracamy do wspomnień, wznawiamy i ponownie oddajemy w ręce użytkownika poradnik metodyczno-szkoleniowy pt. "Samoobrona i Techniki Interwencyjne". Książka, która mimo upływu lat nic nie straciła na aktualności i nadal stanowi niewzruszony fundament samoobrony oraz technik interwencyjnych. Jest to podróż sentymentalna dla wielu pasjonatów i czytelników, a także nowa lektura dla osób, które stawiają pierwsze kroki w samoobronie. W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od działów dotyczących: padów i przewrotów, ciosów kopnięć, bloków, punktów atemi, duszeń, dźwigni, chwytów obezwadniających, zakładania kajdanek, strzelania, współdziałania w patrolu pieszym, zmotoryzowanym, samoobrona: obroną przed chwytami za ubranie, obchwytami tułowia i głowy, uderzeniem pałką, atakiem nożem i zagrożeniem bronią palną.
300 stron wiedzy, metodyki i ilustracji technik ręcznie narysowanych przez ponad rok czasu przez autora. Książka dostała drugie życie, rekonstrukcja poradnika powstała po 30 latach przy współpracy autora Jana Dobrzyjałowskiego i Sabiny Śnioch. Poradnik ten autor dedykuje wszystkim pasjonatom, którzy mają do niej sentyment.

Dlaczego warto kupić tę książkę?
- Reedycja książki po niemal 30 latach.
- Brak dostępności książki w księgarniach.
- Pierwsza książka prekursorska na rynku służb mundurowych, samoobrony i sztuk walki w Polsce.
- Książka od A do Z stworzona przez autora.
- Ilustracje - techniki rysowane przez autora ręcznie przez rok czasu bez użycia technologii, kalka, tekst autorski
- Prekursor w swojej dziedzinie w Polsce, opracował techniki samoobrony i wprowadził na salony, które funkcjonują do dnia dzisiejszego
- Zapotrzebowanie środowiska do służb mundurowych.
- Spełnienie marzenia autora.
- Brak dostępności oryginału przez mały nakład książki, spowodował do dnia dzisiejszego wiele poszukiwań przez pasjonatów, którzy się na nim wzorują i inspirują nim.

Na ile te techniki są aktualne?
Książka pt. „Samoobrona i Techniki Interwencyjne”, która mimo upływu lat nic nie straciła na aktualności i nadal stanowi niewzruszony fundament samoobrony oraz technik interwencyjnych. Ponad czasowość i uniwersalność dla każdego pokolenia.

Polecamy