Wczytuję dane...
Model: KBS0329
Realizacja zamówienia: 3 dni

Krav Maga . Samoobrona ”  Jej autor Richard Douieb jest znanym na całym świecie mistrzem stylu Krav Maga.stylu popularnego zarówno wśród służb mundurowych jak i osób cywilnych
Jest metodą szybkiej i realnej walki, daje szansę obrony osobie teoretycznie słabszej przed atakiem silniejszego i większego napastnika.
Pozwala wyjść cało w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.
Książka zawiera opis technik samoobrony ,obrony przed napastnikiem uzbrojonym w nóż
System zyskał i nadal zyskuje uznanie i coraz szerszą rzeszę entuzjastów na całym świecie.
Autor, Richard Douieb ,uczeń Imi Lichtenfelda ,założyciel Europejskiej Federacji Krav – Maga uznany jest na całym świecie, jako jeden z najlepszych ekspertów Krav-Magi i cieszy się ogromnym prestiżem.
Współpracuje z grupą interwencyjną Żandarmerii Francuskiej (G.I.G.N.) - prowadząc szkolenia francuskich antyterrorystów w Krav Maga. Książka ta została uznana przez prestiżowe pismo KARATE BUSHIDO, jako jedna z najlepszych pozycji o systemach walki dostępnych na rynku europejskim.

 

 Rekomendacja wiceprezesa Europejskiej Federacji Krav Maga R.Douieb w Polsce, Stowarzyszenia Krav Maga Polska:

„….Niniejsze opracowanie jest bez wątpienia pierwszym w naszym kraju tak profesjonalnym przedstawieniem KRAV MAGA. Jego autor, spośród wielu znanych mi autorytetów jest jednym z nielicznych spadkobierców i kontynuatorów szkoły twórcy systemu Imiego Lichtenfelda.

Prezentowane w książce techniki ukazują KM, która w bezpiecznej formie może być ćwiczona w sekcjach uczących skutecznej samoobrony na różnym poziomie zaawansowania.

SZEF KURSÓW WALKI WRĘCZ W jednostkach podległych MON Kpt. Włodzimierz KOPEĆ

Bogato ilustrowana , 112 stron .

 

Polecamy