Wczytuję dane...
Model: KSW0279
Realizacja zamówienia: 7 dni

Zaawansowana Krav Maga - Wyższy poziom treningu kondycyjnego i samoobrony.

David Kahn 

Podręcznik realistycznych technik walki i rygorystycznego treningu kondycyjnego autorstwa amerykańskiego eksperta ds. treningu kondycyjnego i technik krav maga.

Zgodnie z zasadami stosowania siły adekwatnej do ataku i wykorzystywania naturalnych instynktów obronnych każdy może opanować techniki krav maga bez względu na siłę, wzrost, wiek czy płeć. W podręczniku technik zaawansowanych David Kahn wyjaśnia:
• jak obezwładnić napastnika
• pracę stóp, przejmowanie kontroli nad napastnikiem i taktykę
• zasady samoobrony kobiet

Rozsądek, zastosowanie podstawowych środków zaradczych i manifestowanie pewności siebie zmniejszają zagrożenie atakiem. Kiedy jednak znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji, lekcje Davida Kahna pomogą ci pokonać napastnika i zapewnią bezpieczeństwo. Ćwiczenie tych technik to zarazem trening kondycyjny rozwijający mięśnie, poprawiający refleks i ogólną sprawność fizyczną.

Gorąco polecam nauki Davida Kahna i system krav maga […].
Gregory S. Shuhdja, były agent specjalny, Amerykańskie Służby Wywiadowcze i FBI

Ten doskonały system walki David wzniósł na jeszcze wyższy poziom.
John E. Quellet, agent specjalny, FBI, Detroit, Michigan

DAVID KAHN, autor Krav maga. Podręcznik słynnego systemu szkolenia fizycznego i samoobrony armii izraelskiej, jest jedynym Amerykaninem w radzie instruktorów Israeli Krav Maga Association (IKMA). Jako główny instruktor IKMA w Stanach Zjednoczonych, z determinacją rozwija system Israeli Krav Maga w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Mieszka w Princeton, New Jersey.

Podręcznik rekomendowany przez Israeli Krav Maga Association Poland

Wydana:Grudzień 2009 ISBN:978-83-60170-22-9 Liczba stron:240 Wymiary:190 x 235 mm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...