Wczytuję dane...
Model: WB1723
 • Worek Aqua Bag wykonany jest z wysokiej jakości elastycznego materiału winylowego, wypełnionego wodą.
  Worki wykorzystują całą moc i zalety wody, aby zapewnić jedyny w swoim rodzaju trening boksu lub MMA.
  Unikalny wygląd Aqua Bag i wypełnienie wodą dają wrażenie podobne do kontaktu z ludzkim ciałem podczas uderzenia.
  Energia uderzenia jest w pełni absorbowana, dzięki czemu można trenować dłużej i mocniej, co podnosi komfort treningu, chroniąc stawy i nie narażając na poważne kontuzje.
  Trening na Aqua Bag zapewnia ogrom kombinacji i dostarcza mocnych wrażeń.

Wszystkie worki Aqua są unikalne – każdy jest zanurzany osobno w farbie, więc wzory będą się od siebie różnić. Wysyłamy w zależnosci od dostępności koloru .

Specjalny winylowy materiał worków powoduje że są one bardzo wytrzymałe, zniosą każde uderzenie bez żadnych wycieków. Unikalny system zaworów pozwala na napełnienie worka wodą jednorazowo by móc cieszyć się perfekcyjnym kształtem bez żadnych zagięć. Można używać ich zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na powietrzu.
Aqua Bag są produkowane w jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych firm produkcyjnych w USA. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.

Aqua Bag HEADHUNTER TRAINING 16 kg jest najbardziej uniwersalny spośród wszystkich Aqua Bag. Worek w tym rozmiarze jest jednocześnie na tyle kompaktowy aby używać go do codziennych treningów, ale również wystarczająco duży aby przyjąć wszystkie ciosy, łokcie, kopnięcia i wiele innych. Aqua Bag 16 kg zapewnia nieco więcej powierzchni do pracy niż model 6,5 kg.

Wymiary:

 • długość całkowita 45 cm
  średnica 53 cm
  waga pustego: 6,8 kg
  waga pełnego: 86 kg

Sprzedawane worki są puste, do samodzielnego napełnienia.

Łańcuchy do worka sprzedawane są osobno. Kliknij tu

 

 

 

Polecamy